O firmie
prezentacja zakładu

Jesteśmy producentem podłóg drewnianych z drewna litego. Kolorystykę oraz wymiary parkietu lub deski podłogowej ustalamy indywidualnie według preferencji klienta.  Służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego rodzaju drewna oraz wzoru do danego pomieszczenia. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym osiągnieciem.

Początki działalności naszego zakładu sięgają pierwszej połowy lat 50-tych. Duże zapotrzebowanie na wyroby drewniane  oraz sąsiedztwo  okazałych obszarów leśnych były podstawą do uruchomienia produkcji.

Głównym przedmiotem działalności początkowo była wszelkiego rodzaju końcowa obróbka drewna (toczenie, skrawanie, szlifowanie) a w późniejszym okresie skupiono się wyłącznie na produkcji parkietów. W marcu 2005 r. zakład odłączył się od grupy "Lubtar" i przeszedł w prywatne ręce. Zakupiono wysokiej klasy park maszynowy do produkcji parkietu i zatrudniono wykwalifikowanych pracowników.

Półfabrykaty jak również drzewo do produkcji parkietu zakupujemy od producentów polskich oraz od Lasów Państwowych. Staramy się aby nasze wyroby były wysokiej jakości, a klient był zadowolony z zakupu w naszej firmie. 

Serdecznie  zapraszamy !